Vitrína ACHAO 2D2S – ideální doplněk interiéru v dubu lefkas

Vitrína 2d2s ze sektorové řady.

Vitrína ACHAO 2D2S je velmi kvalitním doplňkem pro každý interiér. Je vyrobena z velmi kvalitního LTD o tloušťce 32 mm a lišt na čele nábytku jsou z MDF s ABS hranami. Vitrína má vynikající funkčnost díky svým dvěma proskleným dvířkům a dvěma praktickým zásuvkám.

Jednou z hlavních předností této vitríny je její design. Celá řada se totiž vyznačuje elegancí a jednoduchými tvary, které zaručují plné využití prostoru. Vitřina ACHAO 2D2S je exkluzivní kolekce navržena v duchu vintage. Barva dub lefkas jí dodává zajímavý vzhled, který se skvěle hodí do různých typů interiéru.

Vitrína ACHAO 2D2S má rozměry (šxvxh) 90 x 190 x 44 cm. Úchyty jsou z kovu, což zajišťuje dlouhou životnost vitríny.

Tento produkt je možné zakoupit na stránkách nabytekted.cz.

Výhody vitríny ACHAO 2D2S

  • Vysoká kvalita materiálu
  • Nádherný, elegantní design
  • Prosklená dvířka
  • Praktické zásuvky
  • Dostatek úložného prostoru
  • Kovové úchyty

Nejlepší místo pro umístění vitríny ACHAO 2D2S

Vitrína ACHAO 2D2S se skvěle hodí do obývacího pokoje, jídelny, ale i do kanceláře. Kdekoliv, kde bude dominovat její elegance a zároveň praktičnost. Umístěte ji třeba do rohu místnosti a uvidíte, jak osvěží váš prostor.

Vitrína ACHAO 2D2S

Výrobce vitríny ACHAO 2D2S dopravu zajišťuje v demontovaném stavu, proto je nutné ji sestavit. Ale nebojte, sestavit ji je velmi jednoduché a rychlé. Přesvědčte se také o výjimečnosti vitríny ACHAO 2D2S a jejím výjimečném designu.