Tmavě šedá zahradní pohovka Exotan Sicilie pro levý roh

Užijte si venkovní posezení s pohovkou Sicilie od značky Exotan. Neutrální barva skvěle sjednotí váš zahradní nábytek. Pohovka je určena především do zastřešených exteriérů. Doporučujeme ji chránit před nepříznivými vlivy počasí. Skvrny odstraníte neutrálním mýdlem. Nepoužívejte chemikálie ani vysokotlaké čističe. Schnutí urychlíte použitím suchého hadříku.

Pohodlné exteriérové sedadlo pro rodinné posezení

Pohovka Sicilie se bude hodit do každé zahrady. Tento model pro levý roh vám nabídne dostatek místa pro celou rodinu. Můžete si na ní vychutnat šálku kávy a oblíbenou knihu nebo si na ni lehnout a sladké nicnedělání. Váš venkovní prostor tak získá novou úroveň pohodlí a stylu.

Odolný povrch pohovky Sicilie

Pokud hledáte kvalitní zahradní nábytek, který vydrží více sezón, je pohovka Sicilie ideální volbou pro vás. Potah zahradní pohovky Nanotex® je pevná tkanina, odolná vůči UV záření. Díky tomu je látka nenáročná na údržbu. V průběhu sezóny však mohou různé povětrnostní podmínky způsobit skvrny, proto pohovku nevystavujte extrémním vlivům počasí.

Nechte exterier své zahrady hovořit s klasickým stylem a elegantním vzhledem. Zařizujete-li si prostor venku, určitě se potřebujete pečlivě rozhodnout, jaký styl zvolíte. Zahradní nábytek by měl být praktický a současně vkusný. S pohovkou Sicilie budete žasnout nad její pohodlností. Kvalitní materiály zaručují její vysokou odolnost a stabilitu.

Tmavě šedá zahradní pohovka Exotan Sicilie

Osobitý styl zahradního nábytku

Pokud chcete poněkud odlišit svůj venkovní prostor od zbytečně obyčejného vzhledu, zvolte zahradní pohovku Sicilie. Tato kvalitní pohovka pro levý roh je nejen velmi pohodlná a odolná, ale také svým designem vystihující krásu tradičního stylu. Vyberte si z naší široké nabídky zahradního a terasového nábytku a pořiďte si ten svůj oblíbený kousek.

Zahradní pohovka Sicilie je skvělý nábytek pro ty, kteří si chtějí užít komfortní posezení venku.

Pohovku Sicilie můžete zakoupit na našich stránkách www.esrom.cz. Neváhejte a dopřejte si kvalitní posezení s jednou z našich nejpopulárnějších zahradních pohovek.