Stylové černo-bílé povlečení s příměsí bavlny pro jednolůžko SmallZigZag, rozměry 140 x 200 cm


Problém řešen: sladění povlečení a prostěradla

Máte dokonalé povlečení, co jste si vysnili, ale pak zjistíte, že nemůžete najít prostěradlo, které k tomu ladí? To už zaručeně zažila spousta lidí. Proto je jednou z největších výhod této kvalitní sady povlečení právě fakt, že v ní najdete i prostěradlo. A ne ledajaké! Prostěradlo je perfektně sladěné s povlečením do stejného stylu. A tak máte o starost méně a o výrazně hezčí povlečení a ložnici.

Obálkové zapínání: snadná manipulace a rychlé převlékání

Obálkové zapínání s přehybem látky je další velkou výhodou této sady. Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.

Kvalitní materiál: příjemný na dotek i ke kůži

Tento krásný kus povlečení je vyroben ze 100% bavlny s příměsí polyamidu. Díky tomuto složení povlečení nejen skvěle vypadá, ale je také příjemné na dotek. Materiál je lehký a přitom velmi pevný.

Zakoupit můžete zde:

Pro ty, kdo si chtějí tuto krásnou sadu povlečení hned po přečtení tohoto článku zakoupit, máme dobrou zprávu. Na stránkách Maliboo.cz si můžete všechny informace o této sadě povlečení přečíst a zakoupit si ji hned zde: https://www.maliboo.cz/produkt/cerno-bile-povleceni-s-primesi-bavlny-na-jednoluzko-smallzigzag-140-x-200-cm

Královna ložnice: stylové černo-bílé povlečení

Jestliže se chcete cítit jako šéfové své vlastní ložnice, kde budete králem či královnou, pak si určitě pořiďte tuto sada povlečení. Černo-bílá kombinace je velmi elegantní a stylová a vy si ji můžete nyní dopřát za velmi příznivou cenu. Stačí jen kliknout a sada bude vaše!

Stylové černo-bílé povlečení

Nečekejte tedy až zase přijdete o krásné povlečení kvůli nekompatibilnímu prostěradlu. Tento problém řešíme za vás. S touto sadou povlečení už nic nepokazíte a vaše ložnice bude krásná a stylová. A to přece stojí za to, ne?