Stylová jídelní židle IRAMUL s lanýžovou látkou a černým kovem – záruka elegantnosti vašeho domova!


Neskutečně elegantní design pro Váš domov

Moderní jídelní židle s okouzlujícím designem je potažena vintage látkou lanýžové barvy, která je příjemná nejen na dotek, ale také i na pohled. Designové prošití dodává židli ještě větší šmrnc. Tvarování kostry a poctivé polstrování nabízí maximální pohodlí.

Tato jídelní židle v černé barvě s kovovými nohami bude vynikat v každé místnosti Vašeho domova. Jde o univerzální typ židle, který se nechá použít jak v kuchyni či jídelně, tak i v obývacím pokoji.

Moderní designové kovové nohy a látka v lanýžové barvě

Designové kovové nohy s pevnou základnou a kovovými trnožemi jsou lakované matnou černou barvou. Podnož je na černých plastových kluzácích, čímž se sníží riziko poškození Vaší podlahy.

Velikost židle s rozměry šířka 50 cm x hloubka 60cm x výška 88 cm dodává pocit pohodlí a tvarování kostry nabízí maximální pohodlí. Židle má nosnost až 110 kg, takže se na ni můžete kdykoliv spolehnout.

Demontáž a záruka 24 měsíců

Tato židle se dodává v demontu, ale nebojte se, dokážete ji jednoduše a rychle sestavit. Navíc, s touto židlí získáte záruku na 24 měsíců, takže můžete být v klidu a naplno si vychutnat její krásný design.

Vyberte si kvalitní židli, která dokáže pozvednout kouzlo Vašeho domova na úplně novou úroveň. Pokud se zajímáte o tuto židli IRAMUL s lanýžovou látkou a černým kovem, naleznete ji na této odkazové stránce.