Sada oboustranných povlaků DecoKing Pastel Love – dokonale ladí s každým interiérem


Proč si pořídit povlaky od značky DecoKing?

Jemný dotek bavlněného saténu – Povlaky od značky DecoKing jsou vyrobeny z kvalitního bavlněného saténu, který je velmi příjemný na dotek.

Prodyšnost a pohlcování vlhkosti – Díky použití bavlny jsou povlaky prodyšné a dokážou pohlcovat vlhkost, což zajišťuje maximální pohodlí při spaní.

Elegantní lesk – Saténový materiál je typicky lesklý a elegantní, což povlakům dodává luxusní vzhled.

Jakou výhodu nabízí sada oboustranných povlaků?

Všechny povlaky v jednom balení – Sada oboustranných povlaků DecoKing Pastel Love obsahuje dva povlaky o rozměru 50 x 60 cm, které můžete použít na polštáře nebo deky.

Dvě strany, dva různé designy – Povlaky mají navíc oboustranný design, takže můžete měnit vzhled svého interiéru podle nálady.

Sada oboustranných povlaků DecoKing Pastel Love

Které barvy najdete v sadě oboustranných povlaků?

Pastelové odstíny s romantickým motivem – Sada povlaků DecoKing Pastel Love obsahuje motiv s nápisem „love“ a pastelové odstíny barvy. Najdete zde odstíny růžové, béžové, krémové a šedé.

Jak lze povlaky DecoKing Pastel Love kombinovat s dalšími doplňky?

Dokonale ladí s každým interiérem – Pastelové odstíny jsou snadno kombinovatelné s dalšími barvami a vzory, takže lze povlaky začlenit do jakéhokoli interiéru.

Pokud hledáte pohodlné a krásné povlaky na polštáře nebo deky, sada oboustranných povlaků DecoKing Pastel Love je pro vás tou správnou volbou. S jemným dotekem bavlněného saténu a navíc s oboustranným designem, si můžete užít nejen krásné spaní, ale i různorodost ve vašem interiéru. Navíc, výhodou je, že sada obsahuje dva povlaky a všechny odstíny ladí s jakýmkoli interiérem. Neváhejte a pořiďte si tyto nádherné povlaky za skvělou cenu na nabyteklevneji.cz.