Nový sprchový kout Ravak Chrome s rozměrem 120 cm – stále oblíbený výběr!

Sprchový kout Ravak Chrome patří mezi stále velmi oblíbené výrobky na trhu. Jedná se o kvalitní a moderní řešení pro koupelny, které nejenže vypadá pěkně, ale má také celou řadu výhod, kterými zlepšuje komfort užívání sprchového koutu.

Sprchový kout bez vaničky a barvou profilů bílá, výplň je z čirého skla bez dekoru

Jedním z velkých výhod tohoto sprchového koutu je, že se jedná o kout bez vaničky, což znamená, že není potřeba cokoliv instalovat do podlahy nebo do stěny, a tak se zjednodušuje celý proces instalace. Dále s elegancí získanou bílou barvou profilů, a výplní ze skla bez jakéhokoliv vzoru, je tato sprcha ideální volbou pro moderní koupelny.

Sprchový kout Ravak Chrome

RAVAK AntiCalc® technologie s hydrofobními účinky

Sprchový kout Ravak Chrome je navíc opatřen technologií RAVAK AntiCalc®, která dodává sklu hydrofobní účinky, což znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým. To znamená nejenom více efektivní sprchování, ale i možnost daleko jednodušší údržby a úklidu.

Technologie RAVAK AntiCalc®

Otočný systém otevírání s levou i pravou orientací

Další velkou výhodou tohoto sprchového koutu je možnost otočného systému otevírání. Navíc je sprchová stěna vhodná jak pro levou, tak i pro pravou orientaci.

Levá i pravá orientace a pouze 1/2 sprchového koutu

Jedná se pouze o 1/2 sprchového koutu, takže je nutné přikoupit druhou polovinu v požadovaném rozměru. Ale i přesto, že se jedná o pouze polovinu, tak stále můžete využít všechny výhody, které tento vynikající produkt nabízí.

Tak neváhejte a vybavte si svou koupelnu sprchovým kotem Ravak Chrome s rozměrem 120 cm. Bude to stále oblíbená a kvalitní volba pro každého, kdo si chce užít pohodlného a příjemného sprchování.

Pokud o tento výrobek máte zájem, podívejte se na internetový obchod Kupsinabytek.cz, kde si můžete zakoupit tento produkt za skvělou cenu.