Novinky od Bonami: Sada 4 bavlněných osušek Selection Siena s rozměrem 70 x 140 cm


Nechte se hýčkat nezaměnitelnou jemností bavlněných ručníků od značky Bonami Selection.

Na dotek hebký povrch však není jejich jedinou předností. Nesmíme opomenout ani pevnost, vysokou savost a odolnost proti oděru. Vlastnosti, díky kterým si zaslouží právoplatné místo v nejedné domácnosti.

Sada 4 bavlněných osušek Selection Siena

Proč vsadit na bavlnu

Bavlna je využívána při výrobě mnoha textilních výrobků kvůli svým vlastnostem. Je příjemná na dotek, protože nevyvolává alergické reakce na kůži a není drsná. Bavlna má také vysokou savost, což znamená, že rychle vstřebává vlhkost, což je pro osušky velmi důležité.

Bavlněné osušky jsou také pevné a odolné proti opotřebení, což bude oceněno zejména v případě častého používání. Určitě proto stojí za to vsadit na kvalitu značky Bonami Selection a pořídit si sada 4 bavlněných osušek Selection Siena.

Jak pečovat o bavlněné osušky

Péče o bavlněné osušky je velmi důležitá, pokud chcete, aby vám sloužily co nejdéle. Po použití osušku většinou vyperte v pračce na 60°C. Pokud je osuška silně znečištěná, můžete ji před praním namočit do studené vody a přidat k ní malé množství pracího prášku nebo mýdla. Pokud si chcete zachovat měkkost vašich osušek, vyhněte se použití aviváže.

Detail bavlněných osušek

Nabízíme řadu dalších výrobků od značky Bonami

V naší nabídce najdete také další výrobky od značky Bonami. Bonami patří k nejvýznamnějším značkám v oblasti designového nábytku, doplňků a dekorací. Pokud chcete mít svůj byt stylový a výjimečný, vsaďte na Bonami.

Prohlédněte si naši nabídku a pořiďte si něco krásného pro svůj domov! Sada 4 bavlněných osušek Selection Siena s rozměrem 70 x 140 cm