Novinkou od Tiseco Home Studio je deka Flock v rozměrech 130×170 cm!

Tiseco Home Studio přináší na trh novou deku Flock v unikátním rozměru 130×170 cm, která se vyznačuje mimořádnou kvalitou a krásným designem. Pokud hledáte deku, která vám bude sloužit nejen jako přikrývka, ale i jako pěkný doplněk interiéru, je Flock tou pravou volbou.

Flock – kvalitní materiál zajišťuje skvělé vlastnosti deky

Tiseco Home Studio si velmi zakládá na kvalitě svých výrobků a proto se snaží využívat pouze nejkvalitnějších materiálů. Deka Flock není výjimkou. Materiál, ze kterého je vyrobena, zaručuje, že se bude jednat o velmi příjemnou a teplou deku na každou příležitost.

Navíc deka splňuje všechny nároky na kvalitu a bezpečnost. Můžete tedy být naprosto klidní, že vám deka nezpůsobí žádné alergické reakce nebo jiné zdravotní problémy.

Flock – nádherný design pro váš interiér

Deka Flock od Tiseco Home Studio se vyznačuje nejen kvalitou materiálu a vlastnostmi, ale také velmi povedeným designem. K dispozici jsou různé barevné varianty, takže si můžete vybrat tu, která bude nejlépe ladit s vaším interiérem.

Ať už deku použijete jako přikrývku na postel nebo jako vyhřívací deku na gauči při sledování oblíbeného filmu, určitě neunikne vašemu oku a zaručeně zkrášlí váš interiér.

Pořiďte si deku Flock z Tiseco Home Studio

Deka 130×170 cm Flock – Tiseco Home Studio je právě na trhu a na své si přijde opravdu každý. Navíc jí můžete pořídit jednoduše a rychle na webu bestnabytek.cz. Nemusíte tedy ani vycházet z domu a můžete mít tu nejkrásnější deku během několika dnů na svém gauči nebo na vaší posteli.

Nečekejte a pořiďte si svůj kousek dříve, než bude vyprodáno.

Deka Flock Deka Flock