Nová exkluzivní postel COLITA: luxusní boxspring s čalouněním a topmatrací v barvě riviera 62, velikost 90×200, levá strana


Nová exkluzivní postel COLITA

Zpříjemněte si své chvíle odpočinku s tímto kouskem luxusu. Čalouněná postel boxspring COLITA je dominantním prvkem vaší ložnice.

Luxusní design

Postel COLITA je opatřena vysokým čelem, zdobeným třemi krystaly, které jí dodávají šmrnc a luxusní vzhled. Vyberte si příjemnou barvu čalounění z nabízených variant, pro své unikátní uspořádání ložnice.

Zábava na lůžku

Boxspring, vyplněn pěnovou matrací, a zabudovanou bonellovou vyplňovou matrací dodávají posteli COLITA dokonalé odpružení. Spací plocha má velikost 90×200 cm, ideální pro jednu osobu.

Colita postel

Pohodlí a komfort v jednom

Flexibilní topper, který chrání spací plochu a dodává jemnost a pohodlí ke každému odpočinku, je součástí postele. Užijte si maximální komfort při každém odpočinku a vychutnejte si pocit jako na obláčku i bez postele.

Tajný úložný prostor

Pod matrací postele COLITA je k dispozici úložný prostor s bočním otevíráním, perfektní pro uskladnění sezónního oblečení, ložního prádla a mnoho dalšího. Navíc získáte odpovídající úložný prostor bez zabírání navíc místnosti.

Colita postel úložný prostor

Vyberte si svou orientaci

Velikost a barva čalounění a orientace postele se určuje podle toho, ze které strany se otevírá úložný prostor. U spojení těchto vlastností můžete mít různé konfigurace a výsledné uspořádání pokoje.

Objednejte si svou vlastní čalouněnou postel boxspring COLITA ještě dnes a užijte si dokonalý odpočinek v luxusním stylu. A navíc, podporujete náš ekologický cíl nakupovat pouze materiály z krajů s prospěšnou stopou a udržitelnou obchodní politikou. Pro více informací, navštivte náš webový obchod KupsiNabytek.cz.