Nordický design v červeném sametu: nová jídelní židle Kika

S jídelní židlí Kika chybu rozhodně neuděláte. Elegantní tvarování vysokého sametového opěradla působí nejen velice stylově, ale splňuje také nároky na pohodlí při sezení. Díky svému jednoduchému, a přesto velmi atraktivnímu designu je židle vhodná k oživení vaší jídelny i jídelního koutu – dodá prostoru šmrnc. Umístit ji ale můžete i k toaletnímu nebo odkládacímu stolku a oživit tak interiér obývacího pokoje.

Barva podle vašeho vkusu

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, stáhněte si náš vzorník, popřípadě nás neváhejte kontaktovat.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Zobrazený produkt: Čalounění – vzorník čalounění skupina 0 – Fruity– RV61 Brusinková
Podnož – přírodní bukové dřevo“

Jídelní židle Kika v červeném sametu

Aby se vám líbilo ještě víc, doporučujeme kombinovat židli Kika s jídelním stolem v podobném stylu. Pro inspiraci se můžete podívat na naši kolekci jídelních stolů Nordic Design. Určitě si vyberete něco vhodného pro váš interiér. A pokud máte nějaké další dotazy ohledně jídelní židle Kika nebo našich jiných produktů, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme s výběrem.

Jídelní židle Kika v oživeném interiéru

Navíc, pokud vám sametový povrch jídelní židle nevyhovuje, můžete si zvolit i jinou variantu čalounění. Ať už se rozhodnete jakkoli, jistě oceníte dodání této elegantní a moderní židle do vašeho interiéru.

Tak neváhejte a navštivte naše stránky www.nabytekprehledne.cz, kde najdete další inspiraci a řadu dalších produktů pro váš domov.