Návod na montáž závěsného botníku na dveře


Jak namontovat závěsný botník na dveře

Závěsný botník na dveře je vysoce praktickým nábytkem, který můžete využít k uložení bot, kabátů nebo jiných předmětů tak, aby byly vždy po ruce. Existuje několik způsobů, jak botníky na dveře připevnit, ale v tomto článku se budeme zabývat montáží pomocí samolepek, která je velmi jednoduchá a rychlá.

Co budete potřebovat:

  • Závěsný botník
  • Oceličkované samolepky
  • Šroubováček nebo šroubovák

Krok 1: Připravte si závěsný botník

Před prvním krokem je nutné závěsný botník připravit. Proto jej zkontrolujte, zda je všechno správně namontované a že nejsou žádné díly rozbité.

Krok 2: Připravte si samolepky

Poté si vezměte oceličkované samolepky a ujistěte se, že jsou správně připravené. Některé samolepky mohou mít na zadní straně kovovou desku, která je třeba před montáží odstranit.

Krok 3: Nastavte správnou výšku

Poté nastavte správnou výšku závěsného botníku. Tato výška by měla být taková, aby byl botník lehce dostupný, ale ne tak, aby byl příliš vysoko nebo příliš nízko.

Krok 4: Namontujte samolepky

Poté si vezměte samolepky a namontujte je na dveře. To můžete udělat buď pomocí šroubováčku nebo šroubováku. Ujistěte se, že samolepky jsou pevně umístěny a že jsou správně nainstalovány.

Krok 5: Namontujte závěsný botník

Poté namontujte závěsný botník na samolepky. Ujistěte se, že je botník pevně umístěn a že je správně nainstalován.

Nyní by měl být závěsný botník na dveřích pevně připevněn a připraven k použití.

Pokud potřebujete poradit s montáží, můžete nás kontaktovat na www.BREGA.cz. Rádi vám pomůžeme s montáží nebo jakýmikoli dotazy, které máte.