Multifunkční kráječ na vejce od Tescoma Presto – skvělý pomocník do kuchyně!

V mnoha domácnostech hledají lidé pomocníka do kuchyně, kteří by jim pomohli s přípravou jídla. Tescoma s tímto požadavkem přišla s novým multifunkčním kráječem na vejce. Pokud rádi připravujete snídaně s vajíčky, tato pomůcka by neměla chybět v žádné kuchyni.

Tescoma PRESTO multifunkční kráječ na vejce

Tescoma PRESTO multifunkční kráječ na vejce je vynikající pro snadné krájení vajec na plátky a šestinky. Díky tomu využijete vajíčko například i na přípravu výborných kanapek nebo salátů. Kráječ je vyroben z prvotřídní nerezavějící oceli, odolného kovu a plastu.

Vhodné do myčky – pro nás je důležité, aby všechny kuchyňské pomůcky byly snadno udržovatelné a dokázaly odolat mytí v myčce. S tímto kráječem na vejce nemáte žádné obavy – je vhodný do myčky a není nutné se o něj starat zvlášť.

O našem produktu Tescoma PRESTO multifunkční kráječ na vejce se v poslední době hojně mluví a věříme, že se stane oblíbeným pomocníkem do kuchyně i u Vás doma. Dodáváme ho ve dvou barevných provedeních bez možnosti výběru. Navíc nabízíme 3 roky záruku, takže se nemusíte bát, že byste vyhodili peníze zbytečně!

Krájení vajec na kráječi
Krájení vajec na kráječi

Pokud je pro vás vzhled pomůcek do kuchyně důležitý, tak se nemusíte obávat. Všechny naše produkty jsou vkusně vyrobeny a nebudete muset mít obavy, že by narušily celkový design vaší kuchyně.

Pokud chcete naši pomůcku na krájení vajec vyzkoušet, tak se stavte v některém z našich obchodů a uvidíte, že vás překvapí jak jednoduchá jeho obsluha je. Můžete si ji také objednat přímo z našeho online obchodu.

Krájení vejce
Krájení vejce

Přejeme vám mnoho štěstí s přípravou vašich jídel a doufáme, že se naše pomůcka na krájení vajec staně vaším skvělým pomocníkem do kuchyně.