Modrý keramický květináč Flomi 15,5 cm – dokonalý doplněk pro byt v nordickém stylu

Váš domov oživí keramický květináč Flomi od značky Nordic Living. Po celém obvodu je decentní zdobný prvek, který tak činí z květináče neobyčejně krásný předmět.

Detaily jsou důležité, když se jedná o domov! Dopřejte svým rostlinkám stylové a pohodlné obydlí a doveďte tak svůj interiér k dokonalosti.

Styl a kvalita v jednom

Květináč Flomi je nejen vkusným doplňkem interiéru, ale také kvalitním a pevným materiálem. Je vyroben z kvalitní keramiky, která je odolná proti teplotním změnám. Díky své velikosti vhodnější pro menší květiny a rostlinky.

Vyberte si některou z našich kolekcí a najděte ten pravý design pro Vás!

Minimalistický styl pro každý interiér

Květináč Flomi je ideální volbou pro milovníky nordického stylu – vyznačuje se totiž jednoduchým a minimalistickým designem. Modrá barva dodává interiéru útulnost a klid, zároveň však jejich kombinace s jednoduchým designem květináče nezatěžuje vaše oko.

Doplňte prostor vkusným doplňkem, který zároveň plní funkční úlohu pro Vaše květiny.

Nordic Living Modrý Keramický Květináč Flomi 15,5 cm

Vyobrazené rostlinky nejsou součástí nabídky

Květináč Flomi je jen jedním z mnoha doplňků, které naše firma nabízí. Vyrábíme nábytek a doplňky pro všechny, kteří mají rádi jednoduchý design a kvalitní materiály. Vybíráme jen ty nejkvalitnější materiály a právě díky tomu je naše nabídka tak jedinečná.

U nás získáte nejen stylové kousky, ale také kvalitu. Vyberte si tedy ten pravý doplněk pro váš interiér a dodejte mu originální design.

Vyberte si keramický květináč Flomi a ozdobte svůj byt v nordickém stylu! Vezměte si ho domů ještě dnes.