Modro šedá jídelní židle MICADONI CHAYA s zlatou podnoží

Chystáte se pořídit nové jídelní židle a hledáte ty nejlepší kousky? Pak byste rozhodně neměli minout modro šedou jídelní židli MICADONI CHAYA s zlatou podnoží. Její kombinace elegantního stylu s nadčasovým designem bude dokonalým doplňkem do vašeho interiéru. Tuto překrásnou jídelní židli si můžete objednat na isolund.cz.

Dávkou nadčasové elegance

Jídelní židle Chaya od značky MICADONI je dokonalou dávkou nadčasové elegance. Její látkové čalounění je velmi kvalitní a tvoří tak perfektní doplněk k dobrému jídlu a zábavné společnosti. Látkové čalounění strukturou připomínající přírodní len má povrchovou úpravu, která zabraňuje rychlé absorpci tekutin. To znamená, že pokud dojde k nějakému nešťastnému incidentu, nemusíte se hned bát o znehodnocení jídelní židle.

Zlatá podnož pro kvalitní stabilitu

Kromě elegantního vzhledu a kvalitního materiálu nabízí jídelní židle MICADONI CHAYA i zlatou kovovou podnož. Díky tomu poskytuje maximální stabilitu a pevnost. Zlaté podnoží zároveň dokáže jídelní židli opticky zvětšit a celkově ji „vyzdvihnout“.

V nabídce v řadě barevných provedení

Jestliže vás oslovila modro šedá varianta, ale hledáte i jiné barvy, není problém. Jídelní židle MICADONI CHAYA s zlatou podnoží je totiž k dostání i v dalších barevných provedeních. Najděte si tu svou na stránce isolund.cz.

Modro šedá jídelní židle MICADONI CHAYA s zlatou podnoží

Nakupování nových jídelních židlí nemusí být vždy jednoduché a rychlé. Je ale třeba vybrat takové kousky, které budou pevné, kvalitní a především se budou hodit do vašeho interiéru. Pokud hledáte jídelní židli, která skvěle zapadne do vašeho domova a zároveň nabídne kvalitu a eleganci, vsaďte na jídelní židli MICADONI CHAYA s zlatou podnoží.