Modrá postel s úložným prostorem a roštem 180×200 cm – Enjoy od Meise Möbel

Dvoulůžková postel Enjoy od značky Meise Möbel hned na první pohled zaujme svým moderním látkovým čalouněním. Nabídne však mnohem více, než jen atraktivní vzhled. Pod zvedacími rošty se skrývá bohatý úložný prostor, který přijde vhod třeba na uskladnění sezónního oblečení či ložního textilu.

Modrá postel s úložným prostorem a roštem 180x200 cm - Enjoy od Meise Möbel

Vysoký standard zpracování

Postel Enjoy je vyrobena z kvalitních materiálů, což se projevuje nejen na vzhledu, ale i na komfortu při spaní. Lustrové lisy v kombinaci s tvrdšími pružinami v základu tvoří pevný a stabilní rošt. Zakřivený tvar nočních stolků a nožek z masivního dubového dřeva pak dokreslují moderní design.

Úložný prostor pod postelí

Prostorný úložný prostor

Pod postelí se skrývá bohatý úložný prostor, který se dá využít různými způsoby. Postel je vhodná například do menších bytů, kde bývá prostory na ukládání omezeno. Konstrukce úložného prostoru je velice robustní, takže je možné do něj uskladnit i těžší předměty.

Modrá calouněná dvoulůžková postel s úložným prostorem a roštem 180×200 cm – Enjoy od Meise Möbel je dokonalou volbou pro ty, kteří chtějí kombinovat moderní design a praktičnost. Více informací o posteli a možnostech objednání naleznete na stránkách vybirejnabytek.cz.

Detail nočního stolku

Závěr

Postel Enjoy od Meise Möbel je skvělou investicí pro ty, kteří hledají kvalitní a praktickou postel v moderním designu. Díky úložnému prostoru se snadno zbavíte nepotřebných věcí a udržíte tak svůj prostor v pořádku. Zakřivený tvar nočních stolků a nožek z masivního dubu dokreslují moderní vzhled postele a přidávají jí na eleganci. Navíc, zvolením postele Enjoy dáváte přednost kvalitnímu zpracování a materiálům, což se určitě projeví na komfortu při spaní.