Moderní TV stolek Ronon 160 cm s AK nábytek


Moderní TV stolek Ronon 160 cm s AK nábytkem

Přinášíme vám nový TV stolek z série Ronon!

AK nábytek TV stolek ze série Ronon je moderní kousek nábytku, který se stane vynikajícím doplňkem vaší obývací místnosti. Vyroben je z laminované nábytkové desky s vysokou odolností proti poškození. Klasický ale přesto moderní design ve kterém je stolek proveden dokáže stylově doplnit vzhled celé místností.

Nabízí dostatek úložného prostoru v podobě dvou otevřených polic a dvou uzavřených skříněk. Tyto úložné prostory poskytují velké množství prostoru pro vaši TV elektroniku a další ověřené předměty.

Specifikace produktu

Tento moderní TV stolek Ronon 160 cm s AK nábytkem je vyroben z kvalitní laminované desky o tloušťce 16mm v elegantní bílé barvě. Hrany jsou kryté ABS, které chrání stolek proti poškození.

Vlastní montáž je snadná s pokyny, které jsou součástí balení.

Rozměry

Rozměry tohoto moderního TV stolku jsou:

  • Šířka: 160 cm
  • Výška: 33 cm
  • Hloubka: 40 cm

Více produktů ze série Ronon

Pokud hledáte další stylový nábytek pro vaši obývací místnost, podívejte se i na další produkty ze série Ronon.

Vyberte si tento moderní TV stolek a vybavte svůj domov elegantním nábytkem z AK nábytek. S tvarem, velikostí a barvou, která dokonale zapadne do libovolného interiéru.

Výhodou také je, že si můžete tento skvělý TV stolek Ronon 160 cm zakoupit online na adrese: https://www.codina.cz/produkt/ak-furniture-tv-stolek-ronon-160-cm-bily a v pohodlí Vašeho domova si ho nechat doručit až k Vašim dveřím.