Moderní skříň se posuvnými dveřmi v dubu sonoma: Tempo Kondela MULTI 36 (233x218cm)

Když hledáte řešení úložného prostoru do malé místnosti, nemusíte hned sáhnout po všemožných řešeních, které by různě zaplnily prostor. Ideální je, když najdete kvalitní kus nábytku, který poslouží jako skvělá úložná varianta a zároveň opticky nezmenší váš byt. Jednou takovou dobrou volbou jsou moderní skříně s posuvnými dveřmi, jako je Tempo Kondela MULTI 36.

Oceníte množství úložného prostoru

Skříň MULTI 36 s posuvnými dveřmi oceníte především v malé místnosti, protože vám nabízí množství úložného prostoru v podobě polic a věšákové části. Uprostřed skříně naleznete dvě části s věšákovými tyčemi a policemi, boční části skříně jsou policové. To znamená, že můžete zavěsit nejen šaty a bundy, ale i košile a další oděvy, zatímco na poličkách uskladníte vše ostatní, co byste chtěli mít na dosah.

Vyrobená z kvalitních materiálů

Skládací skříň Tempo Kondela MULTI 36 je vyrobená z laminované dřevotřísky s ABS hranami v barevném provedení dub sonoma. To znamená, že se jedná o výrobek, který vydrží velkou zátěž a bude vám sloužit dlouhá léta. Navíc nábytek v barvě dub sonoma vypadá velmi elegantně a vytváří hezké prostředí.

Zrkadlové dveře pro větší prostorový dojem

Možná vás zaujalo, že skříň Tempo Kondela MULTI 36 je vybavená zrcadlovými dveřmi. To není jen estetický doplněk. Zrcadla opticky zvětšují místnost, takže vaše malé pokoje budou působit přívětivěji. A zrcadla jsou praktická i při oblékání a líčení – vidíte, jak vypadáte z různých úhlů.

Výhodné pojezdy

Posuvné dveře jsou vybavené kovovými pojezdy na ložiskových kolečkách, což je zaručeně systém, který vydrží mnoho let a co se pohybu dveří, tak je to velmi snadné.

Skříň Tempo Kondela MULTI 36 se dá snadno sestavit dle přiloženého návodu a je dodávaná v demontu. Můžete si ji tedy snadno přemístit i do těch náročnějších prostor.

Určitě doporučujeme zvolit si tento kus nábytku, pokud hledáte skříň do vaší malé místnosti, která vám poskytne dostatek úložného prostoru a zároveň opticky nezmenší váš byt. Zde najdete skříň Tempo Kondela MULTI 36 (233x218cm) Skříň MULTI 36 s posuvnými dveřmi a řada dalších možností v různých velikostech a barvách.

Moderní skříň se posuvnými dveřmi v dubu sonoma: Tempo Kondela MULTI 36 (233x218cm)