Moderní lavice s úložným prostorem CONFETTI od Rowico – Šedý sedák, světle hnědý styl


Moderní lavice s úložným prostorem CONFETTI od Rowico

O PRODUKTU

Designová lavice CONFETTI od švédského výrobce ROWICO. Lavice je vyrobena ze dřeva ve světle hnědém provedení. Je vybavena šedým sedákem na sezení. Lavice se třemi prostornými zásuvkami, díky nimž budete mít k dispozici mnoho úložného prostoru. Zásuvky se otevírají pomocí kovových úchytů. Elegantní a praktická lavice, která upoutá pozornost každé Vaší návštěvy!

Lavice CONFETTI od ROWICO

Danku svému unikátnímu designu a praktické využitelnosti se tato lavice hodí do každého moderního interiéru.

S ČÍM SLADIT

Lavice se dá krásně sladit s dalšími výrobky ze série CONFETTI. Svou barvou ideálně zapadne do světle laděné místnosti. Dokonalou dvojici získáte spojením s věšákem stejné barvy ze stejné série. Použijte ji buď ve vaší předsíni či třeba chodbě.

Lavice CONFETTI v předsíni

Tento výrobek je předurčený pro moderní a vkusné interiéry. Vyberte si ještě několik dalších kusů z řady CONFETTI a vytvořte si svůj neopakovatelný styl.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál lavice: rám – dřevo, kov, sedák – vlna/polyester

Barva lavice: světle hnědá

Barva sedáku: šedá

Rozměr vxšxh: 45x106x35 cm

Povrchová úprava: lak

Interiér s lavicí CONFETTI

Tato designová lavice si získá vaši přízeň nejen skvělým designem a dokonalou praktičností, ale také jednoduchou údržbou. Můžete utírat nečistoty vlhkým hadříkem, vysávat prach a nečistoty.

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: není potřeba

Péče: můžete utírat nečistoty vlhkým hadříkem, vysávat prach a nečistoty

Lavice CONFETTI v chodbě

Pokud hledáte dokonalou lavičku pro vaši moderní domácnost, lavice CONFETTI od ROWICO bude pro vás ideálním výběrem. Objednejte si ji ještě dnes na našem webu: VelkyNabytek.cz.