Moderní černá dubová komoda ROWICO HALIFAX 160 x 40 cm pro váš útulný domov

Chcete mít v interiéru množství úložného prostoru a současně se bránit nevzhledným kusům nábytku? Pokud ano, černá dubová komoda ROWICO HALIFAX může být tím správným řešením pro vás!

Komoda HALIFAX od ROWICO je ideálním doplňkem vašeho interiéru

Komoda HALIFAX značky ROWICO má úložný prostor rozdělený do šesti polic, které jsou ukryty za třemi dveřmi. Je vyrobena z dubové dýhy a na přední straně ji ozvláštňují masivní dubové lišty. Praktickým detailem je vyvýšená horní hrana, díky které z komody jen tak něco nespadne. Dveře se otevírají pomocí zlatých kovových úchytů a jsou vybaveny systémem zavírání soft close.

Design komody HALIFAX je moderní a zároveň elegantní. Komoda se snadno začlení do různých interiérů, ať už se jedná o moderní, minimalistické zařízení nebo klasický styl s nádechem rustikálního.

Odkaz na komodu HALIFAX ROWICO na Srovnávač nábytku

Chcete se podívat na komodu HALIFAX ROWICO blíže a prohlédnout si všechny její detaily? Navštivte internetový obchod Srovnávač nábytku (https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/cerna-dubova-komoda-rowico-halifax-160-x-40-cm). Zde si můžete přečíst veškeré informace o výrobku a pohodlně si jej objednat.

Přednosti černé dubové komody ROWICO HALIFAX

Mezi hlavní přednosti černé dubové komody ROWICO HALIFAX patří:

  • Velký úložný prostor: Komoda disponuje šesti policemi, na které můžete uskladnit nejrůznější věci.
  • Elegantní design: Komoda zapadne do různých interiérů a dodá jim větší eleganci.
  • Vysoce kvalitní materiál: Dubová dýha zaručuje vysokou odolnost a trvanlivost komody.
  • Praktické detaily: Vyvýšená horní hrana a soft close systém dveří jsou jen některými z nich.
  • Možnost kombinace s dalším nábytkem: Komoda ROWICO HALIFAX se skvěle hodí jako doplněk menší komody ze stejnojmenné série.

Obrázky černé dubové komody ROWICO HALIFAX

Komoda ROWICO HALIFAX

Komoda ROWICO HALIFAX

Stejně jako ostatní nábytkové kusy od ROWICO, i komoda HALIFAX disponuje vysokou kvalitou zpracování a moderním designem. Jestli hledáte úložný prostor, který se hodí do každého interiéru, je ROWICO HALIFAX tou správnou volbou. Navštivte internetový obchod Srovnávač nábytku a objednejte si svoji vlastní černou dubovou komodu ROWICO HALIFAX.