Kvalitní sedačka SEDUM 03 v hnědé látce/ekokůži – luxusní pohodlí pro váš domov!

Protože většinu času trávíme v bytě nebo domě, je důležité mít kvalitní a pohodlné sedačky, na kterých se budeme cítit dobře a odpočatě. Sedací souprava SEDUM 03 nabízí vynikající pohodlí a poskytne Vám a Vašim blízkým relaxaci, kdykoliv to bude potřeba. Pokud hledáte nábytek, který bude splňovat vysoké nároky na kvalitu a luxus, tato sedačka je tou pravou volbou.

Rozkládací sedačka ve tvaru U

SEDUM 03 je rozkládací sedačka ve tvaru U, která se skládá z tří oddělených částí. Tyto části lze jednoduše oddělit a přemístit, díky čemuž můžete vytvořit přesně takovou sedací soupravu, jakou potřebujete. Sedák sedačky je velký a prostorný – má výšku sedu 43 cm a hloubku sedu 58 cm. Plocha na spaní po rozložení dosahuje rozměru 125 x 266 cm – dostatek místa pro celou rodinu či hosty.

Provedení: PRAVÉ

Tato sedací souprava je vyrobena z kombinace látky a ekokůže, což jí dává moderní a nadčasový vzhled. Potahová látka Berlin 03 je v hnědé barvě, stejně jako ekokůže Soft 66. Můžete si ale vybrat i jiné barvy, které nejlépe odpovídají Vašemu vkusu a stylu Vašeho interiéru. Sedačka SEDUM 03 je dodávána v demontu, takže se snadno přemisťuje a instaluje.

Vaše spokojenost je při výběru nábytku na prvním místě. Proto jsme pro vás připravili kvalitní sedačku SEDUM 03, která by mohla být tou správnou volbou pro Váš domov. Pokud máte zájem vyzkoušet a prohlédnout si tuto sedačku přímo na vlastní oči, neváhejte nás kontaktovat. Nechte se unést luxusním pohodlím a relaxací, kterou Vám poskytne SEDUM 03. Objednejte si ji ještě dnes na velkynabytek.cz

Ilustrační fotografie sedačky SEDUM 03
Detail sedačky SEDUM 03
Rozložená sedačka SEDUM 03