Kvalitní jídelní židle Penelope WS pro pohodlné stolování

Jídelní židle jsou jedním z nejdůležitějších prvků jídelny či kuchyně. Je třeba, aby byly nejen pohodlné při sedání, ale také aby se hodily k interiéru a byly kvalitně a pevně vyrobeny, aby vydržely náročné používání.

Když hledáte kvalitní jídelní židle, neváhejte se podívat na židli Penelope WS. Tato židle je skvělou volbou pro každou moderní domácnost. Stylový design, masivní dřevo a měkké polstrování dělají z této židle ideální volbu pro pohodlné stolování s rodinou a přáteli.

Stylová designová dřevěná židle s měkkým polstrováním

Již na první pohled je zřejmé, že tato židle se liší od ostatních tradičních jídelních židlí. Její moderní a elegantní design je inspirován současným stylem. Svému prostoru dodá určitou dávku elegance a estilo.

Kromě stylového designu je tato židle také pohodlná. Měkké polstrování zajišťuje pohodlný posez a umožňuje mnohem delší sezení bez bolesti zad či sedacích partií.

Bukové nohy s hranatým profilem

Odhadnout kvalitu židle se může zdát velmi obtížným úkolem. Obvykle se dá poznat kvalitní židle podle použitých materiálů a zpracování. Toto platí i pro jídelní židli Penelope WS.

Bukové nohy s hranatým profilem jsou nejen krásné na pohled, ale také velmi pevné a kvalitní. Tento druh dřeva je oblíbený na výrobu nábytku díky své odolnosti a tvrdosti.

Lze očalounit látkou, koženkou či pravou kůží

Výhodou jídelní židle Penelope WS je také možnost výběru materiálu čalounění. Lze si zvolit látku, koženku či pravou kůži podle vkusu.

Díky této vlastnosti se může židle lépe sladit s již existujícím interiérem a dokončit celkový dojem místnosti.

Různé barevné varianty

Kromě výběru čalounění můžete také vybrat z různých barev moření dřeva.

Tato vlastnost umožňuje další přizpůsobení židle vašemu vkusu a stylu místnosti, takže jídelna může být nejen pohodlná, ale také esteticky dokonalá.

Související produkty

Tento typ židle nabízíme také v dalších variantách, abyste si mohli vybrat to, co nejvíce odpovídá vašim požadavkům a vkusu. Navštivte naše stránky www.sidonia.cz a prohlédněte si naši nabídku jídelních židlí.

Jídelní židle Penelope WS

Je zřejmé, že jídelní židle Penelope WS jsou vysoce kvalitní a designově stylové. Pohodlné sedadlo a kvalitní dřevo jsou zárukou pevnosti a dlouhé životnosti.

Při výběru jídelních židlí nezaostávejte. Sáhněte po designových kouscích, které spojují pohodlí s kvalitou a stylovostí. Navštivte naše stránky www.sidonia.cz a vyberte si jídelní židle Penelope WS.