Kusový koberec Twin-Wendeteppiche 103134 černý krém-160×230


Kusový koberec Twin-Wendeteppiche 103134

Vyroben ze 100% polypropylenu

Moderní kusové koberce Twin-Wendeteppiche jsou vyrobeny ze 100% polypropylenu, což je materiál s vynikajícími vlastnostmi. Polypropylen je velmi odolný, snadno se čistí a je téměř nerozbitný. Díky těmto vlastnostem jsou koberce Twin-Wendeteppiche velmi trvanlivé a snadno se udržují v čistotě.

Atraktivní vzhled

Mají velmi atraktivní vzhled, který zaujme na první pohled. Koberec ve černé a krémové barvě je elegantní a moderní, a proto se hodí do jakéhokoli interiéru.

Rozměr 160x230cm

Koberec Twin-Wendeteppiche je k dispozici v rozměru 160x230cm. Tento rozměr je ideální pro prostor pod jídelním stolem, v obývacím pokoji nebo ve společenské místnosti.

Wendeteppiche – dva v jednom

Koberec Twin-Wendeteppiche je tzv. „Wendeteppiche“, což znamená, že má dva různé vzory na obou stranách. Proto si můžete vybrat, která strana vám více vyhovuje a kdykoli změnit vzhled svého interiéru

Kvalitní zpracování

Koberec Twin-Wendeteppiche je velmi kvalitně zpracován. Díky tomu vám bude sloužit po mnoho let bez jakýchkoli problémů. Kusový koberec je také velmi pohodlný a příjemný na šlapání.

Kusový koberec Twin-Wendeteppiche 103134 černý krém-160x230

je kvalitní, trvanlivý a stylový kusový koberec, který se hodí do jakéhokoli interiéru. Pokud hledáte kvalitní koberec, který vydrží mnoho let, neváhejte si koberec Twin-Wendeteppiche pořídit.

Zdroj:

Tento kusový koberec lze zakoupit na stránkách Velký Nábytek: https://www.velkynabytek.cz/produkt/kusovy-koberec-twin-wendeteppiche-103134-schwarz-creme-160m230