HALMAR Jídelní židle Brandy bílá – designová kvalita do vašeho interiéru


Jednoduchý design pro všechny interiéry

HALMAR Jídelní židle Brandy bílá je dokonalou volbou pro ty, kteří hledají jednoduchý a elegantní designový kus nábytku do svého jídelního prostoru. Bílá barva a jednoduché tvary této židle dovolují ji snadno začlenit do různých stylů a interiérů bez toho, aby vynikala či narušovala celkovou estetiku místnosti.

Jednoduchost židle je však vyvažována kvalitním materiálem, z něhož je vyrobena. Masivní kaučukové dřevo dodává židli pevnost a trvanlivost, takže můžete být jisti, že si ji užijete po dlouhou dobu. Tento kus nábytku je rovněž velmi pohodlný díky ergonomickému tvarování a výšce sedu, která příjemně podporuje správnou polohu vaší páteře během jídla.

Rozměry a váha

Tuto kvalitní jídelní židli nabízí bestnabytek.cz za skvělou cenu, která jistě nevyčerpá váš rozpočet. Pokud tuto židli objednáte, získáte kus nábytku o následujících rozměrech:

  • Šířka: 50 cm
  • Hloubka: 45 cm
  • Výška židle: 89 cm
  • Výška sedu: 45 cm
  • Váha: 6,2 kg

Závěr

HALMAR Jídelní židle Brandy bílá je skvělou volbou pro ty, kteří hledají elegantní a jednoduchou nábytkovou položku pro svůj jídelní prostor. Masivní kaučukové dřevo zaručuje vysokou pevnost a trvanlivost, zatímco ergonomický design a pohodlná výška sedu zajistí dlouhodobé pohodlí. Pokud si chcete tuto kvalitní jídelní židli zakoupit, navštivte bestnabytek.cz a užijte si nákup za vynikající cenu!

HALMAR Jídelní židle Brandy bílá