Expedo Vitrína LINELA – střídmý design s lesklou kombinací černé a červené barevné varianty


Expedo Vitrína LINELA – Střídmý Design s Lesklou Kombinací Černé a Červené Barvy

Expedo Vitrína LINELA je dokonalým kusem nábytku, který dodá vašemu interiéru šmrnc díky svému střídmému a modernímu designu. Právě díky této kombinaci barvy černé a červené působí vitrína velmi stylově. Konstrukce vitríny je vyrobena z kvalitního materiálu a její stavba zaručuje pevnost a stabilitu.

Konstrukce a Materiál

Vitrína stojí na vyvýšených kovových nohách v černém dekoru, které dodávají vitríně stabilitu a lehkost vzhledu. Prostorová uspořádání celé vitríny jsou rozděleny do čtyř samostatných skříněk, což poskytuje dostatek úložného místa pro uložení drobných předmětů.

Skříňky jsou dále rozděleny policí, která zajišťuje praktičnost skladování věcí. Za prosklenými skleněnými polici pak najdete plnohodnotný úložný prostor pro uskladnění drobnějších dekorativních předmětů nebo skleniček. Dvířka jsou opatřena otevíracím systémem PUSH TO OPEN, což umožní přístup k věcem uloženým v interiéru vitríny bez použití úchytů.

Shrnutí:

  • Praktická vitrína s moderním stylem
  • Kovové nohy v černém dekoru pro stabilitu a lehkost
  • Čtyři skřínky pro dostatek úložného místa
  • Prosklená i plná dvířka, aby vaše dekorace byly vidět
  • Systém PUSH TO OPEN pro pohodlné otevírání dvířek bez úchytů

Expedo Vitrína LINELA se vyznačuje moderní konstrukcí a materiály, které jsou použity při výrobě, jsou špičkové kvality, jako např. LIMITED a kov. Díky tomu si můžete být jisti, že se jedná o velmi kvalitní kus nábytku s dlouhou životností.

Pokud jste se rozhodli pro tuto vitrínu, neváhejte si ji objednat hned teď na https://www.sidonia.cz/produkt/expedo-vitrina-linela-138-3m93m38-cerna-cervena-lesk!

Expedo Vitrína LINELA

Tato vitrína se snadno integruje do všech moderních interiérů. Jde o skutečně výjimečný kus nábytku, který si jistě oblíbíte a zařadíte ho mezi své oblíbené kousky.

Expedo Vitrína LINELA

Zkrátka, pokud chcete mít jedinečný kousek nábytku, který bude vyhovovat vašemu stylu, neváhejte a pořiďte si vitrínu Expedo LINELA. Její kombinace barev, praktická uspořádání a moderní konstrukce vám zajistí nejenom dostatek úložného prostoru, ale také vynikající dekorativní doplněk pro váš interiér.