Expedo Rozkládací sedací souprava U COOPER v provedení Rainbow 15/Rainbow 62, rozměry 298×144 cm


Expedo Rozkládací sedací souprava U COOPER v provedení Rainbow 15/Rainbow 62

V dnešní době, kdy se moderní bydlení stává stále oblíbenější, je důležité vybírat správný nábytek, který dokáže skvěle zapadnout do vašeho interiéru. V tuto chvíli hledáte rozkládací sedací soupravu do U, která by vypadala elegantně a poskytovala dostatek prostoru pro celou rodinu. Proto jsme pro vás připravili Expedo Rozkládací Sedací Soupravu U COOPER v provedení Rainbow 15/Rainbow 62.

Rozměry a popis produktu

Tato sedací souprava do U Cooper má rozměry 298×144 cm, což zajišťuje dostatek prostoru pro celou rodinu. Hloubka sedačky je 95 cm a výška od země je 90 cm. Výhodou této sedací soupravy je rozkládací mechanismus, se kterým snadno vytvoříte lůžko pro příležitostné spaní.

Tato sedací souprava je vybavena také úložným prostorem. Pro větší pohodlí vám dodáme i dekorativní polštářky se snímatelným potahem, které lze mít v různých odstínech.

Sedací plocha této sedací soupravy je vyplněna 8 cm silnou pěnou T3042 a pružinami faliste. Tyto materiály zajišťují pohodlné a ergonomické sezení a jsou zárukou toho, že se sedačka během pár let nezdeformuje.

Použité materiály

Tento produkt je vyráběn ze látka, HR pěny a pružin faliste. Tyto materiály jsou zárukou dlouhé životnosti a kvalitního produktu.

Výhody Expedo Rozkládací Sedací Soupravy U COOPER

  • Rozkládací mechanismus
  • Úložný prostor
  • Dekorativní polštářky v různých odstínech
  • Více možností čalounění
  • Použité kvalitní materiály

Nebudete litovat, že jste si vybrali právě Expedo Rozkládací Sedací Soupravu U COOPER v provedení Rainbow 15/Rainbow 62. Je to elegantní a pohodlná sedací souprava, která uspokojí všechny vaše požadavky na odpočinek i příjemné sezení. Náš web na závěr doporučuje nákup na této adrese: www.naradi-cz.cz.

Obrazek 1
Obrazek 2