Dřezová baterie RAV SLEZÁK Morava s otočným raménkem – perfektní doplnění kuchyně!

Dřezová baterie RAV SLEZÁK Morava s otočným raménkem je skvělým řešením pro každou kuchyni. Pokud hledáte kvalitní a praktickou baterii, která bude skvěle vypadat a usnadní vám práci při vaření a mytí nádobí, právě jste ji našli. Tuto dřezovou baterii si zamilujete nejenom pro její funkčnost, ale také pro jedinečný design, který dokáže okouzlit každého.

Podrobnější popis baterie

Kohoutková stojánková DŘEZOVÁ BATERIE s otočným ramínkem je vyrobena z kvalitních materiálů a dokonale se hodí do každé moderní kuchyně. Baterie je v provedení černá/stará mosaz a je vysoká 25,1 cm. Matný povrch baterie navíc zajišťuje, že se zde nebudou otisky prstů, což je dalším plusem této úžasné baterie.

Baterie je vybavena speciálním otočným ramínkem, díky kterému můžete jednoduše a pohodlně nastavit výtok vody tam, kde ji právě potřebujete. Flexi hadičky G 1/2″ jsou zárukou snadného připojení, což vám ušetří nejen čas, ale také nervy.

Vlastnosti dřezové baterie RAV SLEZÁK Morava:

  • Kohoutková stojánková DŘEZOVÁ BATERIE s otočným ramínkem
  • Provedení v černá/stará mosaz
  • Vysoká 25,1 cm
  • Matný povrch baterie
  • Otočné ramínko pro snadné nastavení výtok vody
  • Připojení flexi hadiček G 1/2″

Pokud hledáte kvalitní a praktickou dřezovou baterii, neváhejte a zakupte si tuto krásnou baterii RAV SLEZÁK Morava s otočným raménkem. Navíc vám ji dodavatel Esrom.cz dodá až domů!

Dřezová baterie RAV SLEZÁK Morava

Tato baterie dokonale doplní vaši kuchyni nejen svým vzhledem, ale také svou funkčností.

Pořiďte si tu správnou dřezovou baterii a usnadněte si práci v kuchyni.

Zakoupit dřezovou baterii RAV SLEZÁK Morava s otočným ramínkem