Dopřejte svému dítěti měkký a roztomilý koberec – Nattiot Nimbus!

Francouzský Nattiot se dal na výrobu krásně hravých koberců, které přinášejí radost a pohodlí do domácností po celém světě. Tyto koberce jsou totiž rozkošné, decentní i veselé zároveň, což potěší nejen děti, ale i jejich rodiče.

Zaručená kvalita

Nattiot Nimbus je ručně vázaný, pletený nebo stříhaný po jednotlivých vlasech. To zajistí, že se vaše děti budou moct bezpečně válet po zemi a přitom si připadat jako v ráji. Tento měkký a roztomilý koberec je vyroben z kvalitních materiálů, což zaručuje jeho dlouhou životnost.

Stylový a rozmanitý design

Nattiot Nimbus je k dostání v různých barvách, tvarech a velikostech. Určitě si od něj neodtrhnete oči, jelikož má velmi zajímavý a originální design, který se dokonale hodí do dětských pokojů. Tyto koberce zpříjemní nejen hraní vašim dětem, ale i celkovou atmosféru v místnosti.

Údržba

Nattiot Nimbus lze snadno udržovat. Stačí ho vyprášit, vysát nebo vymýt mokrou houbou. Díky těmto vlastnostem se tento koberec hodí pro dětské pokoje, kde může docházet k různým znečištěním.

Pokud hledáte kvalitní a roztomilý koberec pro své ratolesti, určitě se podívejte na tento dětský růžový koberec Nattiot Nimbus s rozměry 75 x 115 cm, který si můžete objednat na brega.cz.

Věříme, že tento měkký a roztomilý koberec zpříjemní jak vašim dětem, tak i celé rodině pobyt v domácnosti a poskytne vám spoustu radosti a pohodlí.

Dětský růžový koberec Nattiot Nimbus

Dětský růžový koberec Nattiot Nimbus