Designové křeslo Henry s přírodním dubovým rámem a bílou koženkou od FormWood

Designové křeslo Henry s přírodním dubovým rámem a bílou koženkou

Krása křesla Henry


Dubové křeslo Henry s bílým koženkovým sedákem a opěrkou je krásné a neuvěřitelně stylové křesílko, které je jako doma v celé škále interiérů a také designových stylů. Díky komfortnímu tvaru a velmi elegantnímu designu je Henry dokonale reprezentativním posezením vhodným do komerčních i veřejných prostorů všeho druhu.

Univerzální Henry


Ale nejen tam. Henry a jeho atraktivní variace spojení masivního dubového dřeva a čisté jednoduchosti skvěle doladí i vaši jídelnu nebo domácí pracovnu. Kde bude dělat společnost právě vám?

Vyberte si


Křeslo Henry nabízíme v několika různých provedeních. Stačí si jen vybrat! Pokud se rozhodnete pro Henry, budete na něm určitě často sedět a dívat se na něj s úsměvem.

Jak na údržbu?


Tip: Na utírání prachu u dřevěného nábytku doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Zvládněte čištění s výhodou Aqua Clean technologie


Aqua Clean – Tato technologie vám usnadní čištění látky pouze pomocí vody a utěrky. Z čalounění odstraňte zbytky nečistoty. Skvrnu navlhčete vodou buď přímo nebo savým mokrým a vyždímaným hadříkem. Pár sekund počkejte. Přitlačte hadřík na skvrnu a jemně ji krouživými pohyby otírejte. Pokud skvrna nezmizí úplně, proces opakujte, dokud není skvrna zcela odstraněna.

Křeslo Henry je univerzální, krásné a přitom velmi funkční.

Křeslo Henry

Vyberte si svého Henyho! A až k němu přijdete, pamatujte na to, jak na něj správně dbát, aby vám dlouho sloužil.