Čalouněná postel VEROS Boxsprings – Luxusní 140 x 200 cm v barvě Lukso 39


O produktu

Nabízíme luxusní postel typu boxspring VEROS s možností polohování každého lůžka o velikosti 140 x 200 cm. Pro zpestření vašeho interiéru si postel můžete vybrat s barvou Lukso 39.

Vlastnosti

Komfortní spaní

Postel VEROS Boxsprings poskytuje velmi pohodlné spaní díky použití kvalitních materiálů. Matrace a podpružení jsou navrženy tak, aby se dokonale přizpůsobily vašemu tělu. Díky této vlastnosti se můžete těšit na skvělý spánek a snížení bolesti zad a krku.

Polohování

Každé lůžko můžete polohovat individuálně podle svých představ a potřeb. Pokud rádi čtete knihu v posteli nebo trpíte špatným dýcháním, můžete si pomocí dálkového ovládání nastavit polohu podle vašich potřeb.

Nádherný design

Postel VEROS Boxsprings je naprosto půvabná a nádherně se hodí do každé ložnice. Pokud chcete svůj interiér zútulnit a přidat mu na komfortu, je tato postel tou správnou volbou.

Závěr

Pořídíte-li si Čalouněnou postel VEROS Boxsprings, získáte nejen skvělou postel, která se dokonale přizpůsobí vašemu tělu, ale také elegantní nábytek, který navíc vypadá naprosto skvěle.

Koupit postel

Čalouněná postel VEROS Boxsprings - Luxusní 140 x 200 cm v barvě Lukso 39