Boční zástěna pro sprchové dveře Roth Tower Line šířky 75 cm

Boční zástěna ke sprchovým dveřím bez vaničky a barvou profilů v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Rolshield je sklo chráněno před usazováním všech nečistot a jeho údržba je snadnější než kdy dřív.

Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace.

Roth Tower Line – skvělá volba do vaší koupelny

Boční zástěna Roth Tower Line je ideálním řešením pro vaši koupelnu. Díky svému pevnému systému a vysoké kvalitě zpracování vás tato zástěna dokonale ochrání před vodou a zároveň vytvoří velmi elegantní prvek ve vaší koupelně.

Použití povrchové úpravy Rolshield

Povrchová úprava Rolshield chrání sklo před usazováním nečistot a zaručuje jednoduchou údržbu. Díky této úpravě se na skle vytváří menší množství vodních kapek, což napomáhá k rychlejšímu schnutí a snížení zápachu po použití sprchy.

Barevné provedení v lesklém chromu

Boční zástěna Roth Tower Line je k dostání v barevném provedení v lesklém chromu, které se hodí ke všem ostatním doplňkům v koupelně. Tento designový prvek si rozhodně zaslouží váš zájem.

Boční zástěna Roth Tower Line

Jednoduchá montáž

Montáž této boční zástěny je snadná a není potřeba speciálních nástrojů. Výrobek se dodává s kompletním příslušenstvím a návodem na montáž, takže ji může zvládnout každý.

Pevný systém pro lepší stabilitu

Roth Tower Line se vyznačuje pevným systémem, který zajišťuje větší stabilitu a pevnost konstrukce. To znamená, že se nebudete muset bát o bezpečnost a budete mít jistotu, že vás zástěna spolehlivě ochrání.

Boční zástěna Roth Tower Line - montáž

je skvělým doplňkem do každé moderní koupelny. S její pomocí si užijete svou sprchu naplno a zároveň si užijete krásný vzhled vaší koupelny. Pokud vás produkt zaujal, neváhejte a navštivte e-shop společnosti Esrom, kde si můžete tuto zástěnu zakoupit za velmi příznivou cenu:

https://www.esrom.cz/produkt/bocni-zastena-ke-sprchovym-dverim-75-cm-roth-tower-line-725-7500000-00-02