Béžový závěs AmeliaHome Voile Pleat – dokonalý doplněk vašeho interiéru!


Elegantní design

Pokud hledáte doplněk do vašeho pokojíčku, který dodá prostoru eleganci a šarm, pak je Béžový závěs AmeliaHome Voile Pleat tou správnou volbou. Jeho lehký a vzdušný design vytvoří harmonickou atmosféru, která příjemně ovlivní vaše tělo i duši.

Jeho světlá barva a příjemný materiál splynou s vaším interiérem a navíc je velmi snadno kombinovatelný. Béžová barva spočinutá s těmi správnými doplňky vytvoří pocit klidu a pohody.

Kvalitní materiál

Béžový závěs AmeliaHome Voile Pleat je vyroben z kvalitního materiálu, který neztrácí svou kvalitu ani po mnoha praních. Navíc je perfektní volbou pro alergiky, jelikož se snadno udržuje a neuchytávají se na něm prachové či pylové částice.

Pokud se přece jen něco na závěsu přilepí, můžete ho bez obav vyprat v pračce při teplotě do 40 °C. Ačkoliv ho můžete při ušpinění bez obav vyprat, při následném žehlení se vyvarujte teplotě nad 110 °C.

Rozměry

Béžový závěs AmeliaHome Voile Pleat je rozměru 140 x 250 cm, což ho činí univerzálním řešením pro většinu oken. Pokud máte větší okno, není nic snazšího, než pořídit více kusů a jednoduše je slepit pomocí lepicí pásky.

Komu doporučujeme?

Béžový závěs AmeliaHome Voile Pleat doporučujeme všem, kteří hledají kvalitní a elegantní doplněk do svého interiéru. Jeho světlou a příjemnou barvu ocení majitelé jak moderních, tak tradičních interiérů.

Pokud vás tento krásný závěs zaujal a chcete ho mít doma co nejdříve, navštivte stránky výrobce na adrese:

https://www.bestnabytek.cz/produkt/bezovy-zaves-ameliahome-voile-pleat-140-x-250-cm

Béžový závěs AmeliaHome Voile Pleat

Béžový závěs AmeliaHome Voile Pleat

Nečekejte a pořiďte si tento dokonalý doplněk vašeho interiéru již dnes!