Autronic Hodiny HA1673 – prvotřídní zpracování a moderní design


Ozdobný a zároveň praktický pomocník domácnosti.

Autronic Hodiny HA1673 jsou vynikajícím příkladem toho, jaký doplněk může být součástí každé moderní domácnosti. Tyto hodiny mají praktický velký a čitelný ciferník a jsou vyrobeny z MDF o průměru 34 cm.

Autronic Hodiny HA1673

Vintage provedení – trhlinky, šmouhy či patina nejsou výrobní vadou, ale vyloženě záměrem.

Jedním z největších předností těchto hodin je jejich vintage provedení. Trhlinky, šmouhy a patina dodají domácnosti neopakovatelný šarm a krásu. Tyto prvky nejsou výrobní vadou, ale naopak byly záměrně naplánovány tak, aby hodiny vypadaly co nejautentičtěji.

Použijte 1 baterii AA, není součástí.

Provoz hodin je velmi jednoduchý. Stačí použít jednu baterii AA, která ovšem není součástí produktu, takže si ji musíte dokoupit sami.

Autronic Hodiny HA1673

Prohlédněte si i další bytové dekorace a vylaďte své bydlení k dokonalosti.

Pokud se vám líbí design těchto hodin, jistě oceníte i další doplňky, které můžete zakoupit v této kolekci. Sličné doplňky doplní a vylepší domácí prostředí a celkově zkrášlí interiér.

Pokud si chcete prohlédnout všechny produkty, navštivte webové stránky: https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/autronic-hodiny-ha1673

NÁVOD K ZAVĚŠENÍ HODIN

Když už víte, jak dobře tyto hodiny vypadají, je čas se zamyslet nad tím, jak je nejlépe zavěsit. Pro zavěšení hodin na stěnu použijte skobu dostatečné síly a délky, vhodnou pro materiál použitý na vaší stěně. Skoba není součástí výrobku. Hodiny pověste za kovový úchyt na zadní stěně hodin.

Je velmi důležité, aby jste se ujistili, že hodiny jsou pověšené bezpečně, aby nemohlo dojít k jejich spadnutí ze stěny. Proto si dejte pozor, jak a kde hodiny zavěsíte.